Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує про надання послуг населенню Жмеринського району за серпень місяць 2018 року

  На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги (ЄДАРП) перебуває 9094 осіб.

  За серпень місяць поточного року управлінням соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації проведено прийом громадян з питань оформлення передбачених чинним законодавством пільг та компенсацій – 3036 особам.

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 року № 1045 «Про деякі виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» (із змінами) станом на 01.09.2018 року в управлінні на обліку перебуває 21 особа, яка має право на виплату соціальної стипендії. За серпень місяць поточного року нараховано та виплачено соціальних стипендій на 31,0 тис. грн.

  На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 112 потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі: а) дорослих – 89 чол., б) діти – 23 чол.

  Призначено та виплачено грошових компенсацій згідно Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали, внаслідок Чорнобильської катастрофи” –15,0 тис.грн.., 2 чоловіка забезпечено ліками за безкоштовними рецептами лікарів на загальну суму 1,0 тис.грн..

  Згідно норм чинного законодавства встановлено статус та видано пільгові посвідчення інвалідам війни, членам сім’ї загиблого, ветеранам праці всього 3 чоловіка.

  Для забезпечення санаторно – курортним лікуванням звернулось 18 осіб пільгових категорій, з них з них оздоровлено в серпні місяці 2018 року 1 ветерана війни.

  1 учасник АТО оздоровлений в санаторно – курортному закладі.

  Відповідно до Порядку виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування, передбачених Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань” та “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні” виплачена компенсація 2 особам з інвалідністю на суму 0,8 тис. грн.

  На обліку в управлінні для забезпечення технічними засобами реабілітації перебувають 182 особи з інвалідністю, з них потягом серпня місяця поточного року забезпечено засобами реабілітації 13 чоловік, за що з державного бюджету відповідно до укладених тристоронніх угод перераховано 439,3 тис. грн..

  2 дітей з інвалідністю направлено в Вінницький центр соціальної реабілітації ”Промінь.

  Відправлено на сімейний відпочинок 1 учасника антитерористичної операції з сім’єю в наметове містечко с.Рибаче, Літинського району та за рахунок коштів обласного бюджету оздоровлено 1 члена сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції в санаторії «Авангард» м.Немирів.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. N 250 «Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям », постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми», постанови КМУ від 21.10.95 р. № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"(зі змінами) в управлінні в серпні 2018 року прийнято документи для призначення різних видів державних соціальних допомог 452 громадян, з них: допомога у зв’язку з вагітністю та пологами –18 , допомога при народженні дитини - 27, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям -71, субсидії на житлово - комунальні послуги -147, субсидії на тверде паливо –40, тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів - 3, допомога при психічному розладі -16, допомога дітям - інвалідам -1, допомога на дітей одиноким матерям –99, державна соціальна допомога особам, які не мають право на пенсію -3, допомога на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням -1, компенсація фізичним особам за надання соціальних послуг -10, допомога інвалідам з дитинства ІІІ групи –1 , допомога інвалідам з дитинства ІІ групи –1, допомога по догляду за пристарілими – 15, тимчасова допомога особам, які досягли пенсійного віку – 1.

  За період роботи в серпні 2018 року працівниками управління видано 72 довідки громадянам про перебування та не перебування на обліку в школи та різні навчальні заклади, а також видано 4 пенсійних посвідчення особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

  На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 105 сімей внутрішньо переміщених осіб, до складу яких входить 169 осіб, з них:

  • дітей віком до 18 років – 36;
  • пенсіонерів – 81 (із них 18 інвалідів)
  • працездатних громадян – 52.

  В серпні місяці поточного року видано 5 довідок про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції.

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505 „ Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг” в серпні місяці поточного року надано щомісячну адресну допомогу 18 ВПО.

  Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів» в серпні місяці поточного року зареєстровано 3 колективних договори.