В районі за призначенням субсидій звернулось 6475 сімей. Загальна сума нарахованих субсидій (для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива) склала 36376,4 тис. грн..

  На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» в районі проведено необхідні організаційні заходи, спрямовані на забезпечення злагодженої роботи органів виконавчої влади на місцях, широка роз’яснювальна робота серед населення району.

  За цей час управлінням соціального захисту райдержадміністрації неодноразово проводились перерахунки усіх призначених субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на електроенергію, зміною ціни на газ, ін..

  Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 р. № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою передбачено низку змін щодо призначення та надання субсидій. Зокрема, з 01.05.2016 року громадяни, які отримують субсидію на оплату житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу втрачають право на отримання пільг.