Під час щотижневої оперативної наради 7 вересня 2018 року з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій під керівництвом першого заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації О.Монастирського обговорювалися важливі питання життєдіяльності району.

  О.Монастирський нагадав усім про заплановану на вересень колегію райдержадміністрації та наголосив на ретельній до неї підготовці.

  Начальник архівного відділу Т.Жилавська інформувала про деякі зміни до нормативно-правових актів з питань ведення документації, у зв’язку з чим необхідно внести зміни до відповідних документів.

  Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.Осіпчук говорив про забезпечення соціального супроводу сімей, які потрапили у складні життєві обставини. Головний спеціаліст служби у справах дітей С.Голуб - про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Про механізм придбання ліків, який запроваджено у зв’язку з проведенням реформи медичної галузі та реорганізації лікувальних закладів вів мову начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко.

  Про зменшення мережі закладів освіти у зв’язку із об’єднанням територіальних громад повідомила начальник відділу освіти І.Цимбал. Також підняла тему щодо нових правил влаштування дітей до спеціалізованих інтернатних закладів, відсутності механізму роботи з дітьми-інвалідами.

  Начальник управління соціального захисту населення Н.Василик інформувала про проведення соціальних виплат населенню району, процедури нарахування субсидій та отримання «Пакунків малюка».

  Заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Н.Абрамова розповіла про реорганізацію управління шляхом приєднання до Головного управління, створення на Жмеринщині сервісного центру з обслуговування пенсіонерів та пов’язані з цим вивільнення працівників.