Пам’ятаємо. Сумуємо

  Жмеринська районна державна адміністрація , Жмеринська районна рада глибоко сумують з приводу передчасної гіркої втрати своєї колеги

  МЕЛЬНИК ЛЮДМИЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ.

  Після важкої хвороби, на 57 році життя перестало битися серце порядної людини, високопрофесійного спеціаліста, добропорядної жінки та дружини, люблячої матері.

  Мельник Людмила Володимирівна народилася 27 листопада 1961 року в с.Копистирин Шаргородського району в родині колгоспників. В 1963 році родина переїхала до Жмеринки, де Людмила Володимирівна закінчила на «відмінно» школу, розпочала з простого лаборанта середньої школи свій трудовий шлях. Далі було навчання в Українській сільськогосподарській академії, довгий час працювала в управлінні сільського господарства.

  Кращі роки свого життя Людмила Володимирівна присвятила відданому служінню державі, пропрацювавши на різних посадах районної ради, районної державної адміністрації, заслуживши повагу та авторитет серед керівництва району і області, колег, громадськості.

  З 1995 року займала посаду заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату. З липня 2009 року до травня 2010 року очолювала Жмеринську районну державну адміністрацію.

  Розділяючи непоправиме горе, висловлюємо глибокі співчуття близьким та рідним померлої.

  В пам’яті колег Людмила Володимирівна назавжди залишиться людиною високих моральних якостей, вірним другом та високопрофесійним фахівцем.

  Вічна Пам’ять та Спокій, Царство Небесне!

  Панахида та прощання з покійною відбудеться 08.09.2018 р. о 12 год.