5 вересня свій 95-річний ювілей відсвяткувала жителька села Кам’яногірка, учасник Великої Вітчизняної війни – Лісова Єлизавета Григорівна.

  В цей день привітати ювілярку, висловити слова шани та найщиріші побажання завітали голова Кам’яногірської сільської ради Гринік В’ячеслав Васильович, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Воробій Наталя Іванівна, соціальні робітники Мельник Тетяна Петрівна та Петровська Надія Дмитрівна.

  Сільський голова В’ячеслав Васильович від імені громади виніс подяку за внесок у визволення Батьківщини від фашистських загарбників, за післявоєнну відбудову села, за багаторічну сумлінну працю. В свою чергу Наталя Іванівна приєднуючись до вітальних слів вручила подарунок та квіти, побажала міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

  Єлизавета Григорівна народилася в 1923 році. Нелегка доля випала цієї жінці. Позаду залишилися роки, сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами. В дитинстві пережила голодомор, юність її обпалила страшна війна. Тяжко працювала та ніколи не жалілась на своє життя пригадують односельці.

  Сьогодні ювілярка проживає в гарній затишній оселі. Декілька років тому Єлизавета Григорівна втратила зір, але при цьому маючи 95 років залишається усміхненою і намагається прожити кожен день у гарному настрої.

  Нехай доля зігріває Вас міцним здоров’ям, безмежним щастям, душевною рівновагою. Радості й благополуччя Вам на довгі щасливі роки.

  Зав.відділення Н.І.Воробій