Цьогоріч в Україні стало можливим відійти від стандартного формату «лінійок» в День знань. Вперше в державному навчальному закладі «Браїлівський професійний ліцей» в рамках відзначення Дня знань відбувся захід «Свято великої сім’ї – з покоління в покоління». На святі були присутні ветерани праці, почесні гості, батьки. Панував урочистий і піднесений настрій, бо у цей день до ліцею вливалися першокурсники.

  Директор ліцею Суханова Катерина Василівна привітала учнівський та педагогічний колектив із початком навчального року, побажала натхнення, успіхів, Божого благословення.

  Особливо цікавими були виступи ветеранів, теперішніх і колишніх працівників ліцею.

  Базилюк Микола Йосипович розповів присутнім про історію навчального закладу, його ветеранів, внесок директора Катерини Суханової в розвиток ліцею і закликав учнів гордо нести звання ліцеїста, оволодівати знаннями, щоб в майбутньому стати висококваліфікованими фахівцями і патріотами України.

  Резедент Тамара Володимирівна щиро привітала викладачів, учнів та їх батьків із стартом нового навчального року, нового освітнього процесу.

  Викладачі Сваричевська Тамара Вячеславівна та Кучерук Алла Леонідівна підготували виступ – презентацію про Україну, про роль нашого населеного пункту у становленні української державності як цілісного об’єкту пізнання, що має характерні особливості в історичному, природничо-географічному, економічному та культурно-соціальному розвитку. Це сприяло усвідомленню учнями взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її обов’язками; вихованню патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до державної символіки, культурного й історичного минулого України, любові до свого краю.