В Жмеринській районній державній адміністрації велика увага приділяється питанням адміністрування податків, зокрема, вживається заходів для збільшення надходжень від використання земель.

  3 вересня 2018 року заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко провів нараду, присвячену даній тематиці з начальником Жмеринської об’єднаної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області О.Кузевич, начальником відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Гуліцькою, заступником начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Я.Парчевським.

  Колегіально розроблявся алгоритм дій для покращення ситуації з виплатою орендної плати за використання земельних паїв. Було проведено аналіз стану проведення даної виплати сільськогосподарськими підприємствами різної форми власності в розрізі населених пунктів, відсоткових ставок, форм виплат оренди. Розглядалися проблеми приховування підприємствами обсягів використовуваної землі, несплата податку за користування землями, які, ніби – то, рахуються в одноосібному обробітку, т.ін.

  Найближчим часом заплановано провести зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств, під час якої обговорити проблемні питання, застерегти від вчинення протиправних дій.