З липня 2018 року у Вінницькій області значно ускладнилась ситуація щодо отруєнь грибами. Станом на 2 серпня 2018 року в області підтверджено 20 випадків отруєнь грибами з 30-ма постраждалими.

  З початку 2018 року в Жмеринську ЦРЛ з первинним діагнозом «отруєння грибами» госпіталізовано 7 осіб. На щастя, діагноз підтвердився лише у 1 дорослої особи, яка вживала відварені, а потім жарені сироїжки.

  За результатами розслідування, причиною отруєнь є помилкове збирання отруйних грибів замість їстівних, а також порушення технології приготування грибних страв.

  Гриби з давнини вважалися невід’ємною часткою раціону людини. У будь-якому вигляді вони збагачують та урізноманітнюють меню здорової людини. В той же час треба враховувати й той факт, що вони погано перетравлюються. Тому вживати їх рекомендується лише людям із здоровою травною системою. При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а також людям похилого віку і дітям доцільно утримуватися від вживання грибів.

  Слід також враховувати і той факт, що різні методи обробки грибів (маринування, засолка, сушка, теплова кулінарна обробка тощо) в більшості випадків не руйнують їхніх отрут. Отже, випадки отруєнь від споживання грибів можуть реєструватися протягом цілого року.

  Треба також пам'ятати, що іноді навіть їстівні гриби можуть стати причиною отруєння. По-перше, це буває у тих випадках, коли збирають та вживають гриби старі, перезрілі або після тривалого зберігання. Гриби відносяться до швидкопсувних продуктів (містять від 84 до 94% води), тому їх необхідно переробити в день збору. Особливо швидко псуються гриби, які зібрані в сиру погоду. Максимальний строк зберігання грибів не повинен перевищувати 24 год при температурі не вище 10°С. Пов'язано це з тим, що внаслідок біохімічних реакцій (розпад білків) в грибах утворюються отруйні речовини . Подібний процес відбувається у несвіжому м'ясі або рибі. По-друге, дослідженнями за кордоном встановлено, що в деяких видах їстівних грибів (білих, опеньках, лисичках, сироїжках тощо) містяться отруйні нетермостійкі речовини, які при варінні розрізаного м'якуша руйнуються. Ось чому вживання недоварених або недосмажених їстівних грибів може викликати розлади діяльності кишково-шлункового тракту.

  Шановні мешканці м.Жмеринка та Жмеринського району! Не чекайте, доки від отруєнь грибами постраждають Ваші рідні, близькі , знайомі.

  Відповідально ставтеся до найдорожчого - життя свого й своїх близьких, а особливо дітей.

  На жаль, більшість любителів «тихого полювання» вважають себе знавцями і не замислюються, які наслідки можуть бути після вживання цих дарів природи.

  ВСП Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «ВОЛЦ МОЗ України» попереджає, що вживання дикорослих грибів небезпечне для здоров’я і може призвести до летальних наслідків. Для того, щоб уникнути отруєння дикорослими грибами:

  • ніколи не збирайте грибів, яких не знаєте
  • зібрані гриби ще раз ретельно перевірте: якщо гриб викликає найменший сумнів або старий – краще його викинути; не збирайте старих перезрілих або дуже молодих грибів, у яких нечітко виражені ознаки, а також тих, що ростуть поблизу швидкісних трас
  • перед приготуванням страв гриби необхідно добре промити і обов’язково відварити у підсоленій воді
  • ніколи не застосовуйте «домашні» методи визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібних ложок – вони помилкові
  • під час посухи грибів краще не збирати взагалі. При високій температурі обмін речовин в організмі гриба змінюється: він втрачає воду і накопичує токсини
  • гриби підлягають кулінарній обробці в день збору. При зберіганні в грибах утворюється отрута
  • страви з грибів необхідно зберігати на холоді в емальованому посуді, але не більше 24 годин.

  Але все ж ризикувати не слід і краще не збирати дикорослі гриби взагалі, оскільки вони можуть бути не просто отруйними, а й містити всі речовини, які знаходяться в ґрунті, повітрі. Адже гриби є фільтрами і накопичують в собі всі хімічні елементи. Тому тим більше не можна збирати гриби на кладовищах, звалищах, вздовж доріг.

  Ні в якому разі не купуйте дикорослі гриби у невідомих осіб, які реалізують їх на вулицях. Набагато безпечніше купувати гриби в спеціалізованих відділах торгівельної мережі, на ринках, де вони проходять лабораторний контроль, мають супровідні документи та не зашкодять здоров’ю

  Якщо підозрюєте отруєння, НЕГАЙНО: промийте шлунок та обов’язково, не зважаючи на тимчасове полегшення стану, зверніться за медичною допомогою до найближчої лікувальної установи.

  Пам’ятайте: пізнє звертання за медичною допомогою загрожує Вашому життю!

  Завідувач ВСП Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень Л.Г. Голева