В Жмеринському районі 1 вересня офіційно розпочато новий навчальний рік 2018-2019. В школах відбулися урочисті лінійки та продзвенів традиційний перший дзвоник, закликаючи дітей до здобуття нових знань.

  Цей навчальний рік ознаменувався тим, що в загальноосвітніх закладах розпочато втілення Концепції «Нова українська школа» в рамках реалізації освітньої реформи.

  На теренах району функціонує 30 загальноосвітніх шкіл. Всього за парти сіло 2690 учнів. Середня наповненість шкіл становить 93,3 учня, середня наповненість класів - 11,12 учня.

  Приємною несподіванкою стало те, що кількість першокласників перевищила прогнозовану цифру – 321 дитина замість 309 переступили поріг початкової школи. Слід зазначити, що за Концепцією Нової української школи змінено підходи до навчання першачків. Для створення нового освітнього середовища, школи району забезпечено необхідним інвентарем та меблями.

  Мета Концепції забезпечити проведення докорінної та системної реформи загальної середньої освіти, створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх на практиці.

  Що ж, процес пішов, чекатимемо на результати. Дітям бажаємо пройти цей шлях легко і успішно!