Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза 31 серпня 2018 року відвідав Жмеринський психоневрологічний будинок – інтернат. Метою візиту було обстеження умов проживання підопічних, з’ясування потреб та надання посильної допомоги у вирішенні проблемних питань закладу.

  Разом із директором будинку – інтернату Володимиром Морозом Олег Легеза оглянув приміщення. Ознайомився із ремонтними роботами, які відбулись за останні роки, а саме: капітальний ремонт лінії електропередач, що забезпечило безперебійне постачання електроенергії до житлових корпусів та господарських приміщень, ремонт та пристосування приміщень кімнат гігієни, туалетів для людей з обмеженими можливостями, капітальний ремонт фойє в корпусі № 1, заміна вікон на металопластикові.

  Проте, заклад невідкладно потребує значні фінансові вкладення на ремонт даху 2-го корпусу, капітального ремонту фасадів, заміну старих вікон та дверей на металопластикові, ін..

  По звершенню візиту голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза пообіцяв повну підтримку та сприяння в отриманні коштів на забезпечення всіх ремонтних робіт.