З 20 по 23 вересня поточного року в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині, відбудеться всеукраїнський захід – «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак, спрямована на вшанування героїв українського народу, які боролися за незалежність та територіальну цілісність держави.

  Участь у заході є безкоштовною

  Сутність змагань полягає у захисті свого прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор та боротиметься за нього протягом 4-х днів гри.

  Особливістю гри є відтворення військового устрою команд, що є аналогічним устрою гайдамаків часів Холодноярської республіки.

  Захід присвячений пам’яті братів Чучупак, які в період національно-визвольних змагань 1918-1920 рр. були очільниками повстанського руху на території Холодного Яру.

  До участі в Теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років.

  Усі, хто бажає взяти участь у грі, можуть заповнити анкету до 9 вересня за посиланням: https://goo.gl/forms/1dXVuRSsHCalw1Hk2

  Організатором заходу є Міністерство молоді та спорту України, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька та громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».

  Повідомляємо, що учасникам заходу забезпечується компенсація вартості проїзду в обидві сторони за умови здачі проїзних документів, а також футболкою з емблемою заходу та логотипами організаторів.

  Детальна інформація про захід розміщена на офіційній сторінці у мережі «Фейсбук» за посиланням: https://www.facebook.com/terenivka.sich/