В Жмеринському районі 1 червня 2016 року, вже традиційно, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в районному будинку культури зібралися не тільки діти пільгових категорій, а й учасники районного конкурсу солістів – вокалістів «Тобі співає молодь, Україно!».

  Перед початком заходів дітки мали змогу переглянути мультиплікаційний фільм у 3 D форматі.

  Від районної влади з першим днем літа та з Міжнародним днем захисту дітей малечу вітали перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський та заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків Н.Рожок. Говорили про обов’язки держави, органів влади докладати максимум зусиль для створення комфортних умов для навчання та всебічного розвитку підростаючого покоління. Дякували опікунам, прийомним батькам за сумління, з яким вони виконують свої обов’язки. Нагадали й дітям про їхній обов’язок – гарно навчатися й зростати гідними громадянами своєї держави. Зичили їм здоров’я, щастя, успіхів у навчанні та творчій роботі, здійснення мрій. Під час заходу бажали отримати максимум задоволення та позитивних емоцій.

  До поздоровлень приєднався начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ю.Рубан. Він привітав усіх дітей зі святом, побажав їм усіляких гараздів, творчих успіхів, удачі - конкурсантам. Розповів про роботу закладів культури, яка спрямована на розкриття і розвиток талантів дітей, сприяння їхній зайнятості та спілкуванню.

  Далі розпочався конкурс солістів – вокалістів, а на дітей пільгових категорій чекали цікаві майстер-класи. Із завзяттям діти вчилися виготовляти подарункові листівки – долоньки з кольорового паперу й різної оздоби та браслетки у патріотичному стилі зі стрічок і бусин. Свої навички дітям передавали директор районного будинку культури Л.Доноаге і методисти Т.Скрима, А.Лазнюк.

  В цей день дорослі отримали одноразову грошову допомогу, а дітки цікаві і корисні подарунки, які їм вручили організатори заходу: начальник служби у справах дітей Н.Довгополюк, завідувач сектору опіки й піклування Р.Рудьман, головний спеціаліст відділу О.Групська.