27 серпня 2018 року в актових залах РДА, РБК та відділу освіти відбулися традиційні засідання вчителів 1 класів, іноземної мови, математики, фізики, інформатики, суспільствознавчого циклу.

  Усіх присутніх привітала з початком нового навчального року начальник відділу освіти, депутат Жмеринської районної ради Цимбал І.В., у промові якої особлива увага зверталась на поточний стан освіти в районі та її готовність до переходу на новий Державний стандарт початкової загальної та основної базової освіти. Очільниця освітянської галузі з впевненістю засвідчила, що всі навчальні заклади в повній мірі готові до роботи у 2018-2019 навчальному році.

  Інна Володимирівна передала вітання від голови райдержадміністрації Легези О.В., голови районної ради Малярчука В.Г. та запевнила вчителів, що влада району докладатиме максимальних зусиль для того, щоб освіта району не втратила попередніх здобутків, щоб вчителям, дітям та батькам було комфортно співпрацювати.

  Традиційно на серпневих методоб'єднаннях були розглянуті нормативні документи, рекомендації стосовно особливостей, змін у викладанні предметів. Методисти Клепко В.В., Степаненко Л.О., Кравчук Л.О. та Поповська О.А. ознайомили вчителів з новими та удосконаленими програмами, підручниками, посібниками, звернувши особливу увагу на їх науково-методичний апарат та основні принципи його практичного використання.

  Згідно планів роботи перед колегами виступили керівники РМО. Вчителі району, які підготували найбільшу кількість призерів предметних олімпіад з поділилися з присутніми досвідом роботи з обдарованими дітьми, підготовки учнів до ЗНО.

  Основну увагу зібранням вчителів майбутніх першокласників було приділено якісній підготовці навчально-методичної бази в контексті старту НУШ та впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.