Вже стало традицією вітати підопічних відділення соціальної допомоги вдома КУ «Територіальний центр Жмеринського району» з ювілейними датами народження. 27 вересня 2018 року свій 90-річний ювілей святкувала Карпусь Ганна Карпівна жителька с. Лисогірка Жмеринського району.

  Привітати іменинницю завітали директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Оголенко Т.І., завідувач відділення соціальної допомоги вдома Воробій Н.І., соціальний робітник Толста О.В., голова Ветеранської організації Коваль П.О., родичі та сусіди. Директор терцентру Оголенко Т.І. передала слова вітання від голови Жмеринської районної державної адміністрації Легези О.В., привітала цінним подарунком та побажала міцного здоров’я , миру та довгих років життя.

  Життєвий шлях Ганни Карпівни, довжиною в 90 років, був не з легких. Народилась у с. Вінниківці Літинського району, дитинство голодне й холодне пролетіло птахом, як один день. Важкі воєнні роки, та післявоєнне відновлення колгоспу. Все своє трудове життя вона працювала в ланці. Її жіночі руки ніколи не знали втоми: сіяли, жали, пекли смачний український хліб, колихали дітей. Сьогодні ювілярці є чим пишатися, вона найстарша жителька в своєму селі, а вишиті нею рушники та подушки так і притягують добром та ніжністю, яке ювілярка пронесла через все своє життя.

  На адресу ювілярки прозвучало ще багато теплих і зворушливих слів. Щиро привітавши ювілярку, посадовці поспілкувалися з нею та її родиною. Ганна Карпівна охоче розповідала про свій життєвий шлях, поділилась спогадами про свої щедро насичені подіями роки, побажала кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої. А наприкінці для іменинниці та гостей було організоване чаювання з солодощами, щоб подальша доля ювілярки була щедрою на добро, достаток та благополуччя.

  Директор терцентру Оголенко Т.І.