Йшла мова 29 серпня, на базі обласного збірного пункту (м. Козятин), під головуванням начальника штабу – першого заступника командувача Південного оперативного командування, генерал-майора Сергія Шаптали відбулись інструкторсько-методичні збори, під час яких розглядали питання порядку організації та проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у військкоматах ОК «Південь».

  У заході взяли участь посадовці, які безпосередньо залучаються до підготовки та проведення призовних кампаній. Зокрема, голова районної призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський.

  Крім питань щодо роботи військкоматів та їхніх посадових осіб, обговорено завдання з організації та порядку розшуку призовників, що ухиляються від призову, а також результати розшуку в ході призову навесні 2018 року, аналізу перевірок стосовно дотримання службовими особами військових комісаріатів вимог Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», відповідальності призовників за порушення Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». Також акцентовано увагу на дотриманні посадовцями військкоматів, призовних та медичних комісій антикорупційного законодавства тощо.

  Під час зборів також розглянули комплекс питань, пов’язаних з відпрацюванням практичних заходів роботи призовних комісій. Крім цього, на навчальних місцях продемонстрували належне обладнання призовної дільниці та роботи спеціалістів. Також було відпрацьовано порядок проходження медичного огляду призовників із залученням лікарів-спеціалістів, які проводять медичний огляд у військовому комісаріаті.