Історія створення медичного закладу розпочинається ще в далекому 1896 році, коли Міністерство шляхів сполучення Російської Імперії віддало розпорядження про будівництво лікувального закладу при залізниці в містечку Жмеринка. Будівництво тривало два роки і завершено було 28 серпня 1898 року. Ця дата і вважається Днем народження лікарні. За весь період існування (120 років) медична установа була свідком таких буремних подій, які ми наразі вивчаємо як історію. Зазнала багатьох перетворень та змін.

  В червні 2015 року розпочалась нова віха в історії закладу. Рішенням обласної Ради від 24 червня 2015 року № 910 на базі відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці створено комунальну установу «Жмеринська лікарня відновного лікування».

  Привітати колектив із поважною датою прибули заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Жмеринської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Наталя Рожок.

  В своїх вітальних промовах вони дякували колективу за самовіддану сумлінну працю, керівнику закладу Богдану Боровському за мудре керівництво, вагомий внесок у розвиток та реформування медичної галузі. А також від райдержадміністрації та районної ради вручили Подяку.

  Грамотами та грошовими винагородами відзначено працівників, які найбільшу частину свого життя віддали шляхетній – справі зцілювати людей.

  По завершенню урочистостей у супроводі головного лікаря Богдана Боровського керівники оглянули приміщення, в яких проходять ремонтні роботи, а також ознайомились із лікувальним послугами, які надає заклад.