Закликали голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук під час наради з селищним, сільськими головами за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Наталі Рожок, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

  Серед двадцяти питань порядку денного найактуальнішим було – підготовка закладів соціальної сфери до опалювального періоду.

  Наразі гостро стоїть питання забезпечення закладів освіти та медицини паливними матеріалами. Тому, керівникам територіальних громад запропоновано активно сприяти у вирішенні даного питання. Щодо остаточного вирішення проблем належної підтримки закладів соціальної сфери, питання буде обговорено на нараді 30 серпня 2018 року за участю керівників сільськогосподарських підприємств та сільських голів.

  Про забезпечення якісного водопостачання населення району інформувала завідувач відокремленого структурного підрозділу «Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень» Людмила Голева.

  Щиро подякував сільським, селищному головам за організацію виставки світлиць та заходів з нагоди 27 річниці незалежності України начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Рубан.

  Активно сприяти в організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року закликав керівників громад військовий комісар Жмеринського об`єднаного міського військового комісаріату Тарас Андрійчук. Ним озвучено доручення голови облдержадміністрації В.Коровія від 27.07.2018 року №01.01-13/4556 «Про додаткові заходи щодо сприяння організації».

  Про підготовку навчальних закладів до роботи в 2018 – 19 роках та впровадження в районі концепції «Нова українська школа» доповіла начальник відділу освіти Інна Цимбал. Вона акцентувала увагу присутніх на нововведеннях. Зокрема, проведення конкурсу на директора школи. А також запросила присутніх взяти участь в Святі Першого дзвоника в загальноосвітніх закладах району.

  Інформацію щодо проведення інвентаризації об’єктів надрокористування, участь територіальних громад у конкурсному відборі інвестиційних проектів на 2019 рік та дотацію на утримання молодняка великої рогатої худоби довів заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Яків Парчевський.

  Про заключення декларацій з сімейними лікарями, забезпечення медикаментами медичних закладів району інформували начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко та головний лікар КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Калінський.

  Питання забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інформування населення району стосовно перспективності децентралізації влади в Україні були доведені до відома присутніх першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Монастирським.

  Т.в.о. начальника Жмеринського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Анатолій Лісовий застеріг дотримуватись пожежної та техногенної безпеки об’єктів та населених пунктів району у осінньо – зимовий період 2018 – 2019 років.