Напередодні величного свята – 27 річниці незалежності України під час ХІ обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» Жмеринський район представив світлицю, яка вражала самобутністю, неповторністю та колоритом Жмеринського краю. Експозиції дивували гостей фестивалю талантом та креативністю, які проявлялись у вишитих рушниках та сорочках випечених короваях, плетених дідухах, живописних картинах, ін..

  Особисто презентував світлицю керівництву області голова райдержадміністрації Олег Легеза. Він щиро привітав голову Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія, голову Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника та вручив коровай.

  В свою чергу керівництво області подякували представникам Жмеринщини за сумлінну працю, відмітивши вагомий внесок у соціально – економічний розвиток області.

  За активну участь в організації та проведенні ХІ обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» колективам відділу культури та туризму райдержадміністрації та районного будинку культури вручена Подяка.