Зранку на площі, де розташовується міськрайонна Дошка пошани було велелюдно. Урочиста патріотична музика зібрала навколо себе людей різних поколінь,професій, сфер діяльності для того, щоб вшанувати нашу національну святиню, головний символ незалежності - Державний прапор України. А також тих, які сьогодні під синьо – жовтим стягом своєю працею та розумом розвивають нашу державу на виробництві, в полі, у школі, в закладах охорони здоров’я.

  За вагомі виробничі досягнення, наполегливу працю, активну громадську позицію, значний особистий внесок у розвиток народногосподарського комплексу на міськрайонну Дошку пошани занесено 8 трудових колективів та 54 кращих працівників і представників громадськості району та міста.

  Слова привітань та вдячності їм адресували: голова райдержадміністрації Олег Легеза, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Наталя Рожок, секретар міської ради Юрій Світлак.

  Із рук очільників Жмеринщини керівники трудових колективів отримали Свідоцтва про занесення на Дошку пошани.

  Продовжилось відзначення величного свята урочистою ходою із розгорнутим великим державним прапором під звуки духового оркестру та покладанням до пам’ятника Тарасу Шевченку.