Другий день об’їзду навчальних закладів по перевірці готовності до роботи в 2018-2019 н.р. розпочався з Людавського НВК. Відповідно до норм НУШ облаштований кабінет для 1 класу, проведений поточний ремонт усіх приміщень закладу.

  У Дубівському НВК за спонсорські кошти (25 тис. грн), які надані СФГ «Шарм» (Огренчук М.С.), демонтовано доріжку до центрального входу та покладено тротуарну бруківку - 25 м2; придбано стелажі, пуфик, коврову доріжку для 1 класу. Для дошкільного підрозділу закуплені дитячі набори для гри на піску, настільні ігри.

  Масштабні ремонтні роботи проводяться у Кармалюківській ЗОШ І-ІІІ ст., а саме: у приміщені демонтовано перегородки, двері та внутрішні сходи, які на даний час знаходяться в стані будівництва, будується внутрішня вбиральня, вимурований підмурок під котельню.

  У Стодулецькій ЗОШ І-ІІ ст. придбано меблі для 1 класу та проведений косметичний ремонт усіх приміщень. Працівниками дошкільного закладу підтримується капітальний ремонт, які був зроблений у минулому році.

  У Почапинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. за літній період впорядковано пришкільну територію, поновлено географічний майданчик, придбано нові класні куточки в усі класи та стенди на шкільний коридор. За кошти субвенції сільської ради, а це 147 тис. грн., буде здійснено заміну вікон у закладі.