18 серпня святкувала свій 90-річний ювілей жителька села Кудіївці Кучерук Ганна Кіндратівна. Привітати ювіляршу та вручити пам’ятні подарунки завітали завідувач відділення соціальної допомоги вдома КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Воробій Н.І. та соціальний робітник відділення Шляхетнюк Т.В.

  Щира, добра та з усмішкою на устах зустрічала гостей Ганна Кіндратівна. Але яке непросте життя було у нашої іменниниці: голод, війна, тяжка праця. Ганна Кіндратівна народилася в 1928 році в бідній українській сім’ї. Батько Ганни Кіндратівни невзмозі перенести страшний голод помер в 1933 році залишивши дружину та двоє маленьких дітей. Брат загинув на війні в сорокових роках.

  Залишившись з матір’ю Ганні Кіндратівні тяжко довелося працювати в колгоспі. Жіночими працьовитими руками вони удвох по цеглині будували своє житло. Несклалось і сімейне життя, проживши з чоловіком декілька років розлучилась, більше заміж так і не вийшла та ніколи невідчувши, що таке материнство.

  Сьогодні ювілярша живе одиноко в оселі, яку колись своїми руками побудувала. Отримує невелику пенсію, яку ледве вистачає на ліки та продукти але Ганна Кіндратівна ніколи не жаліється на своє життя та самотність. Соціальний робітник Тетяна Василівна завжди піклується про стареньку та не дає відчувати себе одинокою каже ювілярка. Пообіцяла дожити до 95 та надалі до 100 років, щоб знову зустрічати гостей та бути щасливою.

  У день ювілею особливо хочеться, щоб люди, які заслуговують на нашу сердечну вдячність і глибоку повагу, були поруч, щоб ми могли почути їхні спогади і роздуми, щоб вони мали можливість почути про те, яке місце вони займають у житті інших.

  Зав. відділення соціальної допомоги вдома Н.І.Воробій