16 серпня 2018 року відповідно до розпорядження голови Жмеринської райдержадміністрації від 8.07.2018р. № 234 «Про перевірку готовності навчальних закладів району до роботи у 2018-19н.р.» розпочався об’їзд закладів освіти району.

  У перший день об’їзду до складу комісії увійшли: перший заступник голови РДА Монастирський О.І., начальник відділу освіти Цимбал І.В., голова об’єднаної профспілки працівників освіти району Бойчук С.А., працівники відділу освіти і районного методкабінету, представник Держпродспоживслужби, директори ЗНЗ району (згідно графіку).

  Протягом літніх канікул заклади освіти району були підготовлені до нового навчального року: проведено поточні ремонти класних кімнат, приведено до ладу усі навчальні приміщення.

  Першими членів комісії зустрічали педагогічні та технічні працівники Потоцької ЗОШ І-ІІ ст. У школі впорядковано географічний майданчик, утеплено внутрішню вбиральню, встановлено новий котел. Найбільше зусиль прикладено до облаштування приміщення 1 класу.

  Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст. щорічно вражає об’ємом виконаних робіт та естетикою оформлення навчальних приміщень. Цьогоріч переобладнано внутрішню вбиральню у приміщенні корпусу початкової школи, проведено поточні ремонти у всіх кабінетах, проведено ремонт харчоблоку, виготовлено нові стенди, придбано обладнання НУШ у кабінети 1-А та 1-Б, відремонтовано апаратуру у кабінеті музики, освітлення у кабінеті фізики.

  Колективом Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. прикладено максимум зусиль до надання школі належного вигляду перед початком навчального року – проведено косметичні ремонти усіх приміщень, озеленено усі кабінети, придбано обладнання для 1 класу, замінено лінолеум на 1 поверсі.

  У Сьомацькій ЗОШ І-ІІ ст. перед початком нового навчального року проведено досить значні об’єми робіт: зроблено капітальний ремонт веранди, завершено утеплення прибудованої частини школи, відремонтовано баскетбольні щити із опорами, відремонтовано відмостку та подвір’я біля їдальні, замінено лінолеум у кабінеті зарубіжної літератури, у кабінет 1 класу придбано нове обладнання.

  Районний будинок творчості школярів та юнацтва в день об’їзду, як і завжди, - затишний, креативний, із дитячим та педагогічним колективом демонстрував стовідсоткову готовність зустріти вихованців. В закладі проведено ремонтні роботи усіх приміщень, у двох кабінетах зроблено капітальний ремонт. Найбільше присутніх вразили художні колажі – справжні шедеври, якими прикрасила стіни коридору талановита керівниця гуртка Трачук І.А.

  В усіх навчальних закладах Браїлівської селищної ради на об’їзді був присутній селищний голова, за сприяння якого було надано субвенцію селищної ради для проведення ремонтів. Резедент В.Д. кожному закладу освіти та кожному колективу приділив увагу та посильну підтримку у підготовці до нового навчального року.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. принагідно зустрілася з педагогічними та технічними колективами усіх навчальних закладів, подякувала за плідну, натхненну працю впродовж навчального року та значні зусилля, прикладені під час ремонтних робіт, відповіла на запитання і запевнила, що влада району й надалі підтримуватиме освітянську галузь заради наших вихованців.