31 травня 2016 року в актовій залі відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації відбулася колегія. На засіданні були присутні: члени колегії, директори навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи.

  На колегії підвелись підсумки діяльності районного методичного кабінету та загальноосвітніх навчальних закладів в напрямку реалізації проблемної теми району: «Реалізація особистісно орієнтованого навчання та виховання школярів, зростання потенціалу вчителя через моніторингові дослідження якості освіти». З даного питання виступила в.о. зав. РМК Кравчук Л.О.

  Про підсумки вивчення досвіду роботи вчителя фізики Кармалюківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кривіцької О.М. з теми «Створення оптимальних умов максимально сприятливих для розвитку обдарованих дітей на уроках фізики, математики та в позаурочний час» доповіла методист РМК Клепко В.В.

  Про хід виконання Програми удосконалення системи організації харчування учнів ЗНЗ, вихованців дошкільних підрозділів НВК Жмеринського району на 2013-2017 роки інформувала методист РМК Поповська О.А.