У м. Скадовськ Херсонської області відбулись Всеукраїнські спортивні змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад під патронатом Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Асоціації об’єднаних територіальних громад України.

  19 команд-учасниць з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Херсонської областей змагались за звання найкращих. Перше місце здобула команда волейболістів, у складі грав якої Браїлівський селищний голова Валерій Резедент.

  Гарний результат продемонстрував і Носковецький сільський голова Анатолій Лавров з більярду.

  Три дні команди не лише змагались, а й мали змогу поспілкуватися з колегами та обговорити питання місцевого самоврядування, в тому числі й розвиток фізичної культури та спорту на селі.