Голова райдержадміністрації Олег Легеза 10 серпня 2018 року провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

  Він заслухав інформацію щодо поточної ситуації в усіх сферах життєдіяльності району та надав відповідні доручення.

  Зокрема, ним акцентована увага на питаннях підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону. Про готовність своїх підвідомчих закладів прозвітували начальник відділу освіти Інна Цимбал, начальник відділу культури та туризму Юрій Рубан та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Калінський.

  На особливому контролі у голови райдержадміністрації питання підготовки та відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України. З даних питань доповідали начальник відділу культури та туризму Юрій Рубан та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол.

  Про підготовку загальноосвітніх закладів району до навчання в умовах Нової української школи інформувала начальник відділу освіти Інна Цимбал. Вона також анонсувала проведення об’їздів навчальних закладів, що відбудуться з 16 по 22 серпня 2018 року.

  Питання земельних відносин в районі висвітила начальник відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Антоніна Гуліцька. Завдяки злагодженій роботі установи по більшості показникам район тримає в області лідерство.