Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня незалежності та Дня Державного прапору України під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Москальчук відбулось 9 серпня 2018 року. Присутні детально обговорили план заходів з відзначення знаменних дат в районі.

  Тетяна Москальчук акцентувала увагу на тому, що особливу шану та повагу під час святкування потрібно надати учасникам антитерористичної операції, відзначити кращих хліборобів та трудівників Жмеринщини.

  Про підготовку розпорядження голови райдержадміністрації, списку нагороджених доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол.

  Про заходи щодо оновлення міськрайонної Дошки пошани інформував головний спеціаліст віллу організаційної роботи Вадим Швець.

  Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Рубан довів до відома присутніх інформацію про проведення урочистих зборів, святкового концерту та виставки світлиць територіальних громад району та відкриття оновленої Дошки пошани.

  Цьогоріч відзначення головних свят нашої держави розпочнеться із відкриття міськрайонної Дошки пошани, приуроченого до Дня Державного прапору. Далі урочистою ходою учасники святкування пройдуть по головній площі міста, покладуть корзини квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та ознайомляться із урожаєм, дарами природи, витворами мистецтва, дивиною світлиць територіальних громад району, які будуть розташовані на площі перед районним будинком культури. В фойє закладу культури проходитиме виставка. Під час урочистих зборів планується нагородження медалями « 95 років Жмеринському району», грамотами райдержадміністрації, районної ради, свідоцтвами про занесення на Дошку пошани. Особливими нагородами будуть відзначені діти, які стали переможцями предметних олімпіад обласного рівня.