Рятувальники Жмеринщини взяли участь в обласних змаганнях постів радіаційно-хімічного та бактеріологічного спостереження

  Минулого тижня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області відбулися щорічні змагання постів радіаційно-хімічного та бактеріологічного спостереження. Команди з усіх районі Вінниччини, в тому числі 4 рятувальника Жмеринського району проходили кілька випробовувань та показали непогані результати в змаганнях: одягання захисного одягу та використання спеціальних вимірювальних приладів.

  Частина програми була присвячена досягненням науково-виробничого підприємства «Екотест», яке спеціалізується на засобах радіаційного контролю. Бійцям ДСНС продемонстрували найсучасніші дозиметри, а також За словами керівника змагань начальника управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту Євгена Василевського, мета заходу була досягнута у повному обсязі, а найголовніше – рятувальники актуалізували свої знання й на практиці удосконалили навички у сфері радіаційно-хімічного та бактеріологічного захисту.