Коментар щодо впровадження в районі Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» надає голова райдержадміністрації Олег Легеза:

  Реформа освітньої галузі в державі є край необхідною, т.я. за старими, радянськими штамами навчати сьогодні є не тільки неефективно, але й призводить до деградації української освіти. Я цілком і повністю підтримую створення системи освіти нового покоління в рамках реалізації концепції «Нова українська школа», яка забезпечить умови для забезпечення всебічного розвитку людини та сприятиме зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу українців.

  На сьогоднішній день в районі активно відбувається реформа освітньої галузі. Цьогоріч зміни торкнуться першокласників. 310 дітей району вперше сядуть за нові парти, користуватимуться новими приладдям, дидактичними матеріалами. Класи будуть облаштовані зовсім по - іншому ніж сьогодні, а це нові меблі-трансформери, нові комп’ютери, принтери, дошки. Все те, завдяки чому дитині буде приємно навчатись та легко освоювати нові знання.

  Наразі для кожного першокласника придбано конструктори LEGO, що дозволить проводити розвивальні, математичні заняття на логіку, тренуватимуть увагу та пам'ять. Закуплено нові меблі та комп’ютерну техніку.