До 115 - ї річниці з дня заснування міста Жмеринки міськрайонна філілія Вінницького ОЦЗ провела «Ярмарок вакансій» під гаслом «Знайдемо роботу разом!» та «Живи і працюй в Україні».

  Перед присутніми виступила директор Тетяна Когут, яка надала коротку довідкову інформацію про мету заходу та запросила всіх бажаючих скористатись послугами служби зайнятості. На ярмарку були представлені вакансії більш ніж 23 підприємств, установ, організацій. Всі пропозиції були сформовані в зручні для відвідувачів флаєри. які можна було забрати з собою. Також спеціалісти центру зайнятості надавали консультації по законодавству про працю, послуги, які надаються безкоштовно та вимоги роботодавців до заявлених вакансій.

  Святковий настрій та виступи музикальних колективів не завадили людям, що дійсно шукають роботу, підходити до стенду служби зайнятості, цікавитись представленими на ярмарку вакансіями та отримати багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання працевлаштування.

  Начальник відділу Т.Сметанська взаємодії з роботодавцями