Надзвичайно феєричним святкуванням відзначила Жмеринка свою напівювілейну річницю.

  Участь у святкових заходах взяли голова райдержадміністрації Олег Легеза.

  З розкішної сцени жмеринчан та гостей міста вітали місцеві творчі колективи нашого міста, а також дві польські делегації із міста Сендзішув-Малопольський та Скаржисько-Камєнна. Одночасно відбувались майстер-класи, шоу велетнів, конкурси морозива, розважальні програми для дітей. Жмеринчан розважав вуличний театр на ходулях

  Вперше у Жмеринці з нагоди 115-ї річниці міста відбувся фестиваль двійнят і близнят «Подвійне щастя». Участь у фестивалі взяли 82 особи. Наймолодшим двійняткам виповнилось 4 місяці, найстаршим – 69 років. Голуб Тимофій і Терентій, які народилися у квітні 2018 року та Волощуки Віра та Надія, які народилися у грудні 1949 року нагороджені цінними подарунками – стільчиками для годування і чайними сервізами.

  У день міста жмеринчани стали свідками справжніх баталій справжніх силачів. З нагоди 115-річниці у центрі міста вперше відбувся розіграш Кубку Жмеринки – Zhmerinka strongman cupза участю іменитих спортсменів України та світу Серед них – Василь Вірастюк, В’ячеслав Узелков.

  Гарний настрій жмеринчанам та гостям міста подарували місцеві артисти, а також Ігор Юрковський та гурт Фанфари Купали.

  Під бурхливі оплески жмеринчан нагороджено переможців конкурсу «Людина Року – 2018».

  Завершилось святкування запальною дискотекою під музику гурту «Пара Нормальних» та святковим салютом.

  Використано матеріали сайту Жмеринської газети