На нараді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка за участю заступника керівника виконавчого апарату районної ради Едуарда Крайніка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Інни Цимбал, начальника відділу культури та туризму Юрія Рубана, головного лікаря комунальної установи «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Калінського, начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Івана Побережного розглядались питання підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період.

  Кожний із керівників структурних підрозділів прозвітував про хід підготовки до опалювального сезону в своїх підвідомчих закладах, зокрема про забезпечення паливними матеріалами, підготовкою котелень, ін..

  По завершенню було прийнято рішення провести заготовку дров в період сухої погоди, щоб уникнути ситуацію опалення вологими дровами, що призводить до виходу з експлуатації твердопаливних котлів. Залучити до підготовки до опалювального сезону районне комунальне підприємство, а також сільські, селищні ради.