Дорогі земляки!

  Шановні гості неповторної Жмеринки!

  Щиро вітаю вас із ювілейною датою – 115 річницею народження чудового, неповторного міста Жмеринка!

  Ще із самого народження і до сьогодення Жмеринка приваблює всіх своїм унікальним колоритом, традиціями, історичними пам’ятками, а найголовніше своїми жителями: добрими і привітними людьми, гарними господарями, які роблять все для того, щоб місто здобуло славу одного з найкращих міст України.

  Хочу подякувати всім жмеринчанам, а особливо представникам старшого покоління, тим, хто пройшов війну, і голод, той, хто в найважчі для міста часи продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині.

  Велику вдячність висловлюю і тим, жителям Жмеринки, які кожного дня своєю працею, активною життєвою позицією творять історію рідного міста, покращуючи реальність.

  Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

  Від щирого серця вітаю всіх ! Бажаю, вам добра, здоров'я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

З Днем народження, Жмеринко! Божого тобі, благословення!