Закликав заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко на нараді з питань підготовки загальноосвітніх закладів до нового навчального року в рамках впровадження в районі концепції «Нова українська школа». Участь в зібранні взяли: заступник керівника виконавчого заступник голови районної ради Едуард Крайнік, начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Інни Цимбал, начальник Жмеринського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Микола Горбатюк, завідувач відокремленого структурного підрозділу «Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень» Людмила Голева, в.о. начальника Жмеринського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Анатолій Лісовий.

  В ході наради було акцентовано увагу на питанні забезпечення якісної питної води в усіх загальноосвітніх закладах району. З даного питання виступили Микола Горбатюк та Людмила Голева, які інформували про вимоги та необхідність здійснення відбору та досліджень питної води перед новим навчальним роком. Разом із Інною Цимбал розроблено певний алгоритм здійснення досліджень питної води.

  Про стан пожежної безпеки вів мову Анатолій Лісовий. З його слів за 3 місяця поточного року здійснено перевірку всіх навчальних закладів району, під час яких виявлено ряд недоліків. Проте, в міру можливостей та завдяки залученим коштам директорами шкіл дані прогалини усуваються.

  Заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, підсумовуючи зібрання закликав найбільшу увагу приділяти безпеці дітей в навчальних закладах та не допустити навіть найменшого недоліку, який зможе призвести до небезпечних ситуацій.