Танцювальний колектив «Чарівниця» КУ «Жмеринський РБТШЮ» при Мартинівській та Станіславчицькій ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Олексій Мельник) відомий на Жмеринщині та за межами своїми креативними виступами та талановитими учасниками. Не один районний захід не обходиться без їхніх номерів та шквалу овацій на адресу колективу.

  В рамках проведення оздоровчої кампанії, за кошти районного бюджету 28 талановитих учасників групи разом із наставником Олексієм Мельником 1 серпня відправились на відпочинок до одного із кращих місць відпочинку області – лікувально – оздоровчого спортивного комплексу «Маяк».

  Проводжали юних танцюристів керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук та начальник відділу освіти, депутат районної ради Інна Цимбал. В своїй напутній промові вони подякували дітям за велику майстерність, старанність, активну участь в житті району та зазначили, що районна влада завжди підтримує та стимулює обдаровану молодь.

  Попереду у відпочивальників цікаві захоплюючі подорожі в аквапарк , музей Пирогова М.І. в м. Вінниці, фабрику “РОШЕН , робота в гуртках за інтересами, спортивні змагання, концертні програми, театралізовані вистави, танцювальні марафони, дискотеки, показ фільмів,здорове харчування та ін.. Все те, що потрібно для якісного, змістовного відпочинку!