Заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко надає роз’яснення з питань надання державної підтримки в галузі тваринництва , які викликають найбільше суперечностей у сільських жителів.

  - В першу чергу, хочу заспокоїти людей, які займаються вирощуванням і розведенням великої рогатої худоби та планують отримати державну допомогу : розмір субсидії,яку ви отримували раніше суттєво не зміниться. За розрахунками департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації одержуючи від держави 2,5 тисячі гривень за утримання молодняка великої рогатої худоби та ще 1,5 тисячі гривень – за корову, розмір субсидії для сім’ї пенсіонерів знизиться лише на 160 гривень, а для сім’ї працюючих – на 250 гривень.

  У порівнянні із загальною сумою державної допомоги – 4 тисячі гривень – таке зменшення є несуттєвим.

  Раджу всім, хто займається тваринництвом не зволікати та скористатись можливістю отримання державних виплат.

  Нагадаю, що з метою підтримки та розвитку тваринництва в 2018 році Уряд запроваджує виплату компенсацій юридичним і фізичним особам, які займаються вирощуванням і розведенням ВРХ. А саме: витрати на будівництво тваринницьких комплексів, виплати за утримання корів та розведення молодняка.