В червні 2018 року КНП «Жмеринський РМЦ ПМСД» укладено Договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення Жмеринського району за програмою медичних гарантій. Загальна орієнтована ціна договору на 2018 рік становить 11788137грн.

  В липні 2018 року КНП «Жмеринський РМЦ ПМСД» розроблено Комплексну програму підтримки первинної медико – санітарної допомоги на 2018 – 2020 роки, яка була прийнята сесією Жмеринської районної ради 12 липня.

  В Програму входять заходи щодо оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я, забезпечення пільгових категорій населення безплатними та пільговими ліками, технічними засобами медичного призначення, покращення матеріально – технічної бази амбулаторій і ФАП (ФП), забезпечення службовим житлом медичних працівників, що працюють в сільській місцевості, оплата навчання в Вінницькому мед університеті студентів і лікарів – інтернів – переможців районного конкурсу, а також проведення заходів імунопрофілактики окремих інфекційних захворювань, що не фінансуються з державного та обласного бюджетів.

  З квітня 2018 року закладом розпочата компанія з вибору лікаря первинної ланки. З цією метою, за рахунок коштів районного бюджету було придбано і введено в експлуатацію 7 автоматизованих робочих місць лікарів що обслуговують сільське населення та 4 місця в 2х амбулаторіях сімейної медицини, що обслуговують населення м. Жмеринка. В липні 2018 року за рахунок коштів бюджету Жмеринської міської ради додатково було придбано ще 10 комплектів обладнання для забезпечення робочих місць сімейних лікарів м. Жмеринка.