Відповідно до наказів користувачів мисливських угідь за погодженням Вінницької обласної адміністрації та Закону України «Про мисливське господарство та полювання» на території Вінницької області починаючи з 16.00 год. 04.08.2018 року в угіддях всіх користувачів розсташованих на території Вінницької області, розпочнеться полювання на пернату дичину.

  Нагадуємо, що на території Жмеринського р-ну забороняється полювання на відтворюючих ділянках, які згідно наказу засідання президії Жмеринського РО УТМР знаходяться на території Дубівської, Почапенецької сільської ради, в заповідниках с. Рижавка, с. Потоки та с. Мовчани.

  Попереджаємо, щодо вживання спиртних напоїв під час полювання, дотримання правил поведінки зі зброєю та правил зберігання, носіння та перевезення мисливської зброї. Порушення даних правил може призвести до тяжких та трагічних наслідків та притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності.

  Старший Інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Стасюк Л.Д.