Шановні жителі Жмеринщини!

  28 липня 2018 року християнство слов’янських держав святкує велику дату – 1030 – річницю хрещення Київської Русі. Ця дата є надзвичайно важливою для нашого суспільства. Саме ця велика подія – хрещення Київської Русі – стала початком розвитку культури нашого народу, заклала міцний духовний фундамент історії України.

  Київська Русь стала великою і сильною державою, зуміла зав'язати широкі безпосередні стосунки із усіма державами світу, тому що прийняла християнство. Сьогодні можна сміливо стверджувати: Україна, яка є спадкоємицею Київської Русі - європейська держава не тільки тому, що знаходиться на європейському географічному континенті, а головне тому, що незважаючи на комуністичні лихоліття, зберегла християнські вартості, які характеризують насамперед духовну, а вже потім політичну культуру Європи.

  Найвищі християнські цінності: віра, надія, любов, терпимість і братерство і сьогодні постають перед Україною в усій своїй доленосній значимості, набувають надзвичайної ваги для нашого народу та дарують прекрасну нагоду зробити крок назустріч, подати один одному руку прощення, дружби і взаєморозуміння для добрих справ в ім’я світлого майбутнього нашої держави.

  Нехай ця знаменна подія наповнить радістю ваші серця і душі, зміцнить вас у любові та злагоді, примножить благополуччя у ваших родинах, додасть сили і наснаги у беззавітному служінні нашій чудовій Батьківщині.

  Голова райдержадміністрації Олег ЛЕГЕЗА