Понад 30 керівників сільськогосподарських та переробних господарств Вінниччини, серед яких три сільгоспвиробника Жмеринського району на чолі з першим заступником голови обласної державної адміністрації Андрієм Гижко та директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Миколою Ткачуком відвідали підприємство ТОВ «Білоцерківхлібопродукт» з метою вивчення технологій та переймання досвіду глибинної переробки сільськогосподарських культур, зокрема зернових.

  Найбільш вагомим аспектом даної діяльності є той факт, що саме переробна галузь дозволяє збільшити надходження до місцевих бюджетів та створювати нові робочі місця, що є особливо актуальним для сільської місцевості.

  Під час ознайомчої огляду підприємства перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко акцентував увагу на важливості та необхідності забезпечення зайнятості сільського населення.

  «Сільгоспвиробникам необхідно перейти від сировини до глибинної переробки сільськогосподарської продукції, аби таким чином створити нові робочі місця на селі та збільшити надходження до місцевих бюджетів. Сприяти цьому є першочерговим завданням для регіональних органів виконавчої влади», - зазначив Андрій Гижко.

  Посадовець наголосив на важливості фахово організованої роботи профільних управлінь та державних органів на місцях задля формування стратегії динамічного розвитку регіону.

  Оглядаючи виробничі потужності даного товариства керівники агропідприємств мали змогу ознайомитись із зразками виготовленої продукції та технологіями переробки сільськогосподарської сировини. Варто зазначити, що продукція глибинної переробки не підпадає під квоти, тому її легше просувати на європейський ринок

  Унікальність даного підприємства в тому, що воно має повний цикл сільськогосподарського виробництва. Це значні обсяги земельних площ для вирощування с/г культур, ставки, ферми та необхідні виробничі потужності для переробки вирощеної продукції.

  Дане підприємство спеціалізується на виробництві борошна, різних видів круп, олії та дієтичних добавок із зародків пшениці, таких як «Глюкорн» та «Шрот», а також комбікормів для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби та птиці. Уся продукція підприємства користується значним попитом не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках.

  Варто відзначити той факт, що Білоцерківська торгово-промислова палата суттєво сприяє просуванню місцевої сільськогосподарської продукції у соціальні заклади регіону, що також є вагомою підтримкою для фермерів та сільгосптоваровиробників.

  Під час зустрічі в торгово-промисловій палаті йшлося саме про шляхи активного виходу аграрної продукції на закордонні ринки. Зокрема, в Білій Церкві запровадили щомісячні засідання трейд-клубу, де під час зустрічі з торговими аташе та послами керівники підприємств напряму пропагують власну продукцію. Така практика дозволила ТПП стати лідером в Україні за темпами експорту.

  Подібні поїзди по обміну досвідом практикуватимуть і в подальшому, аби малі та середні сільськогосподарські підприємства області могли конкурувати та розвиватися в ногу з часом.