Минулого тижня в приміщенні Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся захід з державною реабілітаційною установою « Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» на тему: «Проходження професійної та інших видів реабілітації в умовах Центру особами з інвалідністю». На семінар були запрошені безробітні, які мають інвалідність.

  Семінар розпочав заступник директора Жмеринської міськрайонної філії Віталій Мельник, який доніс до безробітних переваги навчання у центрах комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

  Перед виходом в он-лайн Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», були представлені безробітним відео ролики про Центр. Презентацію розпочала представник Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Віталія Радецька, яка розповіла присутнім історію створення та роботу Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. У ході презентації безробітні ознайомились з 10 професіями, які затребувані на ринку праці : «Бджоляр», «Взуттьовик з ремонту взуття», «Вишивальник», «Манікюрник», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Оператор комп’ютерного набору», «Перукар(перукар-модельєр)», «Секретар керівника», «Слюсар з ремонту автомобілів, «Швачка» по яким майстри виробничого навчання через он-лайн підключення до майстерень презентували свої професії. Учасники заходу ознайомились з матеріально-технічною базою центру, соціальною, психологічною ,медичною реабілітацією, медичним спостереженням.

  По закінченню семінару усі присутні отримали роздатково – інформаційний матеріал. Відбувся діалог та жваве обговорення отриманої інформації між безробітними та представниками Центру. На всі свої запитання безробітні отримали вичерпні відповіді.

  Начальник відділу організації Тетяна Гуменюк працевлаштування населення Жмеринської МРФ