2018 рік Уряд оголосив роком розбудови та реконструкції доріг в Україні. Зважаючи на те, що більшість доріг в нашій державі перебуває у незадовільному стані, такий крок є цілком виваженим і правильним.

  Цьогоріч держава виділила 44 млрд грн на проведення дорожніх робіт, що на чверть більше, ніж торік.

  Для розв’язання проблеми місцевих доріг у Жмеринському районі завдяки тісній співпраці між філією «Жмеринський райавтодор» та райдержадміністрацією, безпосередньо зусиллям голови райдержадміністрації Легези О.В., спрямовано 11,8 млн грн..

  На даний час із виділених коштів уже освоєно понад 7,5 млн грн, облаштовано 40 км доріг по Браїлівський селищній раді, 15 км — між Чернятином та Жмеринкою, майже 9,5 км - на ділянці «Мартинівка-Межирів - Рів». Окрім безпосередньо укладання суцільного асфальтного покриття, проведено ремонт та планування узбіч доріг, ямковий ремонт, нанесено дорожню розмітку, встановлено дорожні знаки.

  Зусилля дорожників, адміністрації, селищної та сільських рад спрямовуються в першу чергу на те, аби створити для жителів району комфортні умови на дорогах для всіх учасників дорожнього руху. Проте, як свідчить сумна практика, мають місце непоодинокі випадки знищення або крадіжки дорожніх знаків, зрізання відбійників, понівечення автобусних зупинок, бордюр, урн для сміття. Тому хочеться звернутися до всіх учасників дорожнього руху та пересічних мешканців із проханням: не будьте байдужі, поважайте зусилля і працю тих, хто робить наше життя комфортнішим, не стійте осторонь проявів вандалізму, дотримуйтесь швидкісного режиму на дорогах, будьте уважні до всіх, хто зустрічається вам на шляху.