В суботу, 28 травня, президент України Петро Порошенко нагородив орденом «Золота зірка» Героя України нашого земляка жмеринчанина старшого лейтенанта Вячеслава Семенова (посмертно) .

  Президент під час урочистих заходів з нагоди Дня прикордонника вручив найвищу державну нагороду – орден «Золота Зірка» Героя України старшого лейтенанта В'ячеслава Семенова його вдові Тамарі. В серпні 2014 року Вячеслав Семенов за власним бажанням мобілізувався і одним із перших написав рапорт про направлення в зону АТО.

  Під час Дебальцевської операції він командував легендарним постом «Балу», який мав стратегічне значення для оборони міста і з початку 2015 року піддавався постійним нападам з застосуванням танків, важкої артилерії, мінометів. «Вісім днів і ночей старший лейтенант Семенов командував особовим складом блокпосту «Балу» – і не просто командував, а підтримував високий бойовий дух підрозділу. Він брав на себе відповідальність, особисто очолював групу під час виконання найнебезпечніших завдань. Під його безпосереднім керівництвом було відбито п'ять атак російських військ і проросійських бойовиків», – підкреслив президент.

  Він зазначив, що В'ячеслав Семенов загинув смертю героя на бойовому посту.