В Жмеринській центральній районній бібліотеці ім.. В.П.Вовкодава 17 липня 2018 року відбувся семінар-тренінг «Молодь на шляху до подружнього життя».

  Захід проводиться на виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року. Його організовано Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Філософія Серця» та головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації Тетяною Козуб в рамках реалізації соціального проекту «Молодь на шляху до подружнього життя».

  Тренінг проводив представник громадської організації «Філософія серця» Олександр Кожуховський для активної молоді району.

  В ході заняття, яке проходило в атмосфері дружнього, невимушеного спілкування, його учасники мали можливість самі змоделювати своє подружнє життя, висловити думку про основні сімейні цінності, аргументувати своє бачення, почути думку спеціаліста і подискутувати. Було використано ряд вправ, які спрямовані на набуття нових умінь і навичок молоддю.

  Метою даного проекту є підготовка молоді до сімейного життя. І направлений він на підвищення престижу сімейного життя, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків захисту від проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації родини.

  Основні завдання проекту - познайомити молодь зі знаннями щодо функції сім’ї, особливостями їх установок на сімейне життя, з гендерними стереотипами, їх наслідками.

  За результатами тренінгу, його учасники отримали сертифікати, які підтверджують проходження ними навчання за тренінговою програмою «Основи сімейного життя».