В Жмеринській районній державній адміністрації 16 липня 2018 року відбулося громадське обговорення детального плану території забудови земельної ділянки для розміщення будівництва та експлуатації будівель і споруд промислового об’єкту з виробництва деревного вугілля за межами с.Біликовець. За участю начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури, головного архітектора району І.Побережного, Біликовецького сільського голови О.Цвеня, депутата районної ради від Біликовецької громади О.Ярмоленка, представників проектної організації ПП «Практик БУД», громадськості.

  В ході спілкування розглянуто та обговорено проект виробництва, враховано всі ризики, пов’язані з ним та, безумовно, переваги.

  Проектанти ґрунтовно охарактеризували обладнання, яке буде використовуватися для випалювання деревного вугілля, запевнили у його безпечності для оточуючого середовища. Ними було також надано відповіді на запитання учасників зібрання.

  Враховуючи те, що виробництво деревного вугілля передбачено в цілком екологічних умовах, проект має доцільність у своїй реалізації як джерело доходу територіальної громади та додаткових робочих місць.