На щотижневій оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій під керівництвом першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирського 30 травня 2016 року обговорювалися питання соціально-економічного розвитку району.

  Про роботу новоствореної структури – Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, в якій об’єдналися державна ветеринарна та санітарно-епідеміологічна служби, інформував в.о начальника М.Горбатюк. В районі вона почала виконувати покладені на неї функції з 21 квітня цього року. За словами очільника служби, ще є ряд невирішених питань, але робота проводиться на належному рівні.

  Про початок оздоровчої кампанії оголосив начальник відділу у справах молоді та спорту В.Марчук. Він повідомив про «перших ластівок» з району, які відкрили сезон – це сестрички Шептицькі з с.Могилівка (діти загиблого в АТО П.Шептицького), які вирушили на оздоровлення та відпочинок до Українського дитячого центру «Молода гвардія» в м.Одеса.

  В школах району віддзвеніли останні дзвоники, у частині шкіл відбулися випускні вечори, про це повідомила начальник відділу освіти І.Цимбал. Анонсувала загальнорайонний випускний бал, який заплановано провести 3 червня на базі Чернятинської ЗОШ. Поінформувала, що цього року випускається 263 одинадцятикласника та 91 дев’ятикласник. 19 з них отримали свідоцтва з відзнаками. З 8 претендентів на медаль 6 їх підтвердили. Щодо оздоровчої кампанії зазначила, що із сьогоднішнього дня розпочали свою роботу 7 пришкільних таборів, де відпочине 400 учнів, що становить 13 %.