Серед багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним із найголовніших є стан здоров’я її громадян, зокрема молодого покоління.

  12 липня в рамках проведення загальнодержавної акції «Відповідальність починається з мене» в період літнього відпочинку та оздоровлення дітей у ДОТ «Дубки» Жмеринським РЦ СССДМ спільно з представниками Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області було проведено гру-квест «Молодь обирає здоров’я», мета якої сприяння отриманню підлітками знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я .

  В ході гри діти мали можливість проявити знання, вміння та творчі здібності, виконати ряд цікавих завдань, відвідуючи відповідні станції: «Мелодія здоров’я» (виконували пісні, де згадується здоров’я , здоровий спосіб життя та все, що з ним пов’язано), «Рух – це життя» ( проходили естафету на швидкість), «Зрозумій мене» (завдання вимагало акторських здібностей, адже учасники мали невербально продемонструвати терміни, що відображають здоров’я), «Майстерня здоров’я» (створювали агітплакат, що пропагує здоровий спосіб життя), «Цілюща абетка» (добирали відповідні терміни на літери), «Без права на помилку» ( відповідали на запитання по темі).

  Під час гри діти не тільки отримали знання, але й розвинули комунікативні навички ефективного спілкування в різних формах та умовах, вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної цілі.

  Гра – квест завершилася. Переможці святкують свою перемогу. Але значно важливішим є те, що в цій грі немає переможених, оскільки всі учасники зрозуміли, що вести здоровий спосіб життя сьогодні є необхідністю.

  Фахівець із соціальної роботи Підгаєць Н.І.