Під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів, установ, організацій Жмеринського району 13 липня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації О. Легези розглянуто актуальні питання сьогодення.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза інформував присутніх про результати щомісячної наради голови облдержадміністрації В.Коровія з очільниками районів.

  Директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформував про проведення заходів у рамках акції «Відповідальність починається з мене».

  Начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко повідомив про те, що в рамках проведення реформи галузі назріла необхідність у проведенні її оптимізації.

  Головний лікар КНП «Жмеринський РМЦПМСД» О.Калінський довів до відома присутніх про зміни, які відбулися в оплаті праці лікарів, повідомив про отримання перших коштів з Національної служби здоров’я та створення системи обрахунку заробітної плати. Говорив про підготовку до опалювального сезону, початок процесу оптимізації.

  Начальник Жмеринського районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області М.Горбатюк доповідав про розгляд скарг щодо порушення земельного та санітарного законодавства.

  Про участь у обласній переджнивній нараді, молочні кооперативи, інвентаризацію об’єктів надрокористування, перегляд регуляторних актів і перебіг жнив говорила начальник управління агропромислового та економічного розвитку К.Цабак.

  Т.Когут, директор Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості поінформувала, що за І півріччя 2018 року не допущено негативної динаміки щодо кількості безробітних, про запровадження особистих електронних кабінетів для тих, хто шукає роботу та працевлаштування жителів району.

  Головний спеціаліст відділу освіти Ж.Твердохліб інформувала про хід проведення ремонтних робіт в загальноосвітніх закладах та підготовку до об’їзду шкіл.

  Начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури І.Побережний повідомив про результати обласної наради, хід виготовлення технічної документації для підготовки до створення генеральних планів населених пунктів, облік енергоефективних заходів, підготовку до опалювального сезону та перевірку відповідності усіх комунікацій в плані доступності для людей з обмеженими можливостями.

  Керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук наголошувала на належному виконанні контрольних документів, вела мову про підготовку до відзначення Дня незалежності України, зокрема, оновлення Дошки пошани.