Під час роботи 23 сесії районної ради 7 скликання, яка відбулася 12 липня 2018 року депутатами розглянуто 21 питання.

  Участь у засіданні взяли: голова районної державної адміністрації Олег Легеза, прокурор Жмеринської місцевої прокуратури Юрій Кислов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники територіальних громад.

  До початку розгляду питань порядку денного голова районної ради Василь Малярчук привітав тих, хто відзначав свій день народження в міжсесійний період.

  Робота депутатів була злагодженою та конструктивною. Більшість питань попередньо розглянуто на відповідних комісіях, тому рішення приймалися швидко і переважно одноголосно.

  Начальник фінансового управління В.Гамарник інформував про необхідність внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання «Про районний бюджет на 2018 рік». Виділено кошти на фінансову підтримку галузей охорони здоров’я, освіти, районної газети, на забезпечення соціального захисту населення - виплату пільг, компенсацію проїзду, медичне обслуговування, а також відділу культури, фінансовому управлінню, відділу поліції - на виконання комплексної оборонно-правоохоронної програми, .ін. Проект рішення підтримано депутатами, а також затверджено квартальний звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

  Внесено зміни до Програми підтримки книговидання в районі на 2016-2020 роки, згідно яких збільшено потреби у фінансуванні на 2018 рік та виділено 15 тис. грн..

  Змін зазнала і Програма підтримки діяльності Жмеринської районної організації ветеранів на 2017 – 2019 рік. Орієнтовний обсяг фінансування на 2018 рік збільшено з 80 до 150 тис. грн..

  Заступник начальника управління соціального захисту населення І.Купчик інформувала про організацію надання пільг за проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування. Наразі, депутатами підтримано рішення про користування до кінця поточного року діючим порядком фінансування видатків перевізникам.

  Одностайно підтримано депутатами Програму підтримки комунальних закладів охорони здоров’я району на 2018-2020 роки, презентовану начальником відділу охорони здоров’я О.Ярмоленком.

  Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» О.Калінський довів до відома депутатів фінансовий план підприємства на ІІ півріччя, який отримав підтримку також.

  Реорганізовано комунальну установу «Жмеринська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство з такою ж назвою з метою надання можливості укладення угоди з Національною службою здоров’я.

  Депутати задовольнили клопотання КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» про встановлення платних послуг. Директор установи Т.Оголенко аргументувала потребу у їх встановленні тим, що є маса людей, які потребують послуг Центру, але не мають статусу пільгової категорії громадян.

  В ході засідання прийнято рішення з ряду інших важливих питань.

  В.Малярчук інформував про зміни у штатному розписі відділу освіти, що пов’язано з виробничою необхідністю та вимогами законодавства. У зв’язку з цим введено посаду юриста за рахунок скорочення посади методиста.

  По завершенні роботи сесії з депутатським запитом виступив М.Власюк щодо законності демонтажу рентгенівського апарату центральної районної лікарні, який знаходиться в Браїлівській АЗПСМ.

  Жуківецький сільський голова Н.Тріскун звернулася до депутатів з проханням допомогти багатодітній родині у придбанні житла у зв’язку з тим, що їхній будинок було знищено пожежею.

  Голова первинної ветеранської організації сіл Чернятин та Токарівка Н.Корчмарюк висловила слова вдячності за постійну увагу та підтримку районної влади, а також лікарям за надання швидкої і якісної допомоги. Попросила очільників району посприяти забезпеченню належного функціонування Чернятинської АЗПСМ.

  Олег Легеза подякував за теплі слова на свою адресу та адресу лікарів. Звернувся до представників галузі охорони здоров’я з порадою активізувати процес укладання декларацій з сімейними лікарями, посилити роз’яснювальну роботу серед населення.

  Депутат М.Самборський подякував очільникам району за сприяння проведенню ремонтних робіт дороги в межах Браїлівської селищної ради.