"Здоровий спосіб життя" – звучить на стільки звично, що ми в своїй переважній більшості, просто пропускаємо цей вислів повз нашу свідомість. Такі знайомі заклики – загартовуйся, роби вранці зарядку, не їж шкідливу їжу, так і залишаються в нашому глибокому дитинстві.

  На превеликий жаль, коли дитина дорослішає, вона стикається з реаліями дорослого світу. Сьогодні, як ніколи гострою, залишається проблема розповсюдженості шкідливих звичок серед підростаючого покоління.

  Саме ця тема піднімалась під час проведення тренінгу для підлітків "Шкідливі звички – шлях в безодню", який провели працівники КЗ "Жмеринська ЦРБ". Інтерактивна форма зустрічі, а саме: завдання, конкурси, різнопланові ігри, перегляд пізнавальних відео - роликів сприяли невимушеності атмосфери в якій проходив захід. Провести цікавий та змістовний тренінг допомогла Ірина Козловська - працівник районної лікарні, учасниками тренінгу були учні ЗОШ №3.

  Гра з життям починається легко та весело з друзями, а вибиратись з полону шкідливих звичок доводиться поодинці. Cаме на це була акцентована увага бібліотекаря Шеремети А.В., а ще бути сильним духом, не піддаватися впливу так званих "друзів", мати власну думку, щодо користі чи шкоди усього того, що пропонує сучасний світ.

  Шеремета А.В.