10 липня 2018 року на базі Оратівського району відбувся обласний науково-виробничий семінар щодо підготовки та проведення жнив - 2018 на Вінниччині.

  Участь у зібранні взяли: перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директор інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Олександр Корнійчук, а також представники райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств Вінницької області та представники компаній – виробників сільськогосподарської техніки, обладнання та агрохімії.

  Жмеринський район представляла начальник управління агропромислового та економічного розвитку Катерина Цабак.

  В ході семінару піднято ряд важливих питань: про особливості збирання зернових колосових культур, підготовку ґрунту під посів озимих, охорону праці, кооперацію, біоенергетику, правила використання сільськогосподарської техніки під час перевезення великогабаритних вантажів, ін.. А також про хід зернозбирання аграріями Вінниччини. Акцентувалася увага на посиленій підтримці сільського господарства з боку держави.

  Катерина Цабак під час семінару отримала масу корисної інформації та позитивних вражень від відвідування підприємства «Агробуд».